Seria puf w kształcie klasycznej gruszki i idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, co zapewnia niesamowity komfort siedzenia.

Miękka pufa

Zastosowana tkanina VICA odznacza się wyjątkową strukturą. To dzięki niej miękka pufa jest bardzo wytrzymała mimo iż pokrywający ją materiał jest delikatny.
Wyselekcjonowane włókna i specyficzny sposób tkania sprawiają, że tkanina pięknie odbija padające na nie światło światło co nadaje jej lekko satynowy poblask.

Na tkaninie VIVA zastosowana została apretura LiquidBlock która utrudnia wchłanianie płynów i sprawia, że ciecz nie wnika w głąb włókien a zbiera się na jej powierzchni. Dzięki czemu rozlaną kawę, herbatę czy wino można usunąć z pufy Sako dla dzieci po prostu przykładając papierowy ręcznik lub ściereczkę.

Wielkości puf dopracowane są tak by każdy niezależnie od wieku i wzrostu znalazł znalazł coś dla siebie.

Fotel sako dla dzieci Mao Junior 70 cm x 70 cm – zaprojektowana z myślą o maluchach.
Nieduża wielkość i niska waga sprawia, że nawet najmniejsze dzieci łatwo poradzą sobie z jej przeniesieniem.

Miękka pufa sako Mao 100 cm x 80 cm – klasyczna wielkość pufy na której zarówno nastolatkowie jak i dorośli będą czuć się wyjątkowo komfortowo.

Mao Comfort 100 cm x 100 cm – największa pufa z serii, na której zarówno najwyższe osoby jak i największe leniuchy poczują się wyjątkowo.

 

Zalety pufy:

  • Zastosowanie tkaniny z apreturą LiquidBlock która zabezpiecza przed zabrudzeniami i wchłanianiem wilgoci.
  • Podstawa pufy to tkanina obustronnie powleczona lakierowana PVC chroniąca przed przetarciem i wodą.
  • Miękkie wypełnienie pufy to najwyższej jakości granulat meblarski mający atest PZH (nie żaden regranulat czy inne odpady poprodukcyjne)
  • Granulat nie wchłania wilgoci
  • Siedzisko i podstawę łączy zamek rozdzielczy, dzięki czemu można łatwo zdemontować tkaninę wierzchnią w celu jej czyszczenia.
  • Jakość odszycia stoi na najwyższym poziomie. Wszystkie detale są idealnie wykończone, szyte bardzo mocnymi nićmi