Wykorzystanie hamaka jako akcesorium reklamowego

hamak

Hamaki są coraz chętniej wybierane przez przedsiębiorców chcących zareklamować swoją firmę.    Budzą pozytywnie skojarzenia i wywołują przyjemne odczucia. Dzięki temu, że są tak  dobrze postrzegane, mogą być doskonałym gadżetem reklamowym. Hamaki mają dużą powierzchnię, dzięki czemu łatwo umieścić na nich logo firmy bądź inny napis przykuwający uwagę potencjalnych klientów.

 

Hamaki jako gadżet dla klientów  

Dobrym pomysłem na wykorzystanie hamaków jako reklamy, jest rozdawanie ich klientom, np. jako nagroda w organizowanym konkursie. Jeśli się na to zdecydujesz, musisz zadbać o to, by oferowany przez Ciebie hamak był estetyczny, wytrzymały i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Warto zatem zlecić szycie hamaka polskiemu producentowi, np. firmie Pik.

 

Hamaki, z których można korzystać na miejscu

Innym zastosowaniem hamaków jako reklamy może być wystawienie ich przed siedzibę firmy lub w innych miejscach np. podczas imprez organizowanych w pomieszczeniach, lub w plenerze. Hamaki zawsze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego dobrze wyeksponowana reklama na hamaku to duża szansa na dotarcie do nowych klientów.

Montaż hamaka jest niezwykle prosty – aby zawiesić hamak, wystarczą zaledwie dwa stabilne punkty umieszczone blisko siebie. Jeśli nie pozwalają na to warunki naturalne, można skorzystać ze specjalnie zaprojektowanych stelaży drewnianych lub metalowych. Ciekawym uzupełnieniem imprez z hamakami są szyte na zamówienie zadaszenia altan czy tarasów. W takich zadaszonych altanach można zorganizować np. catering wstawić sprzęt konferencyjny czy muzyczny.

 

Zaskocz swoich klientów nieszablonowym pomysłem

Kiedy chcesz zaskoczyć swoich klientów czymś niestandardowym, co z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach, wybierz hamaki z reklamą. Jeśli szukasz inspiracji, skontaktuj się z firmą Pik –  producentem wysokiej jakości hamaków ogrodowych. Specjaliści bardzo chętnie podpowiedzą, jaki hamak będzie najlepszy dla Ciebie i Twoich klientów.

error: Content is protected !!