Showing 1–12 of 28 results

Pufy dla dzieci i dorosłych

Pufy to jedne z bardziej popularnych mebli wypoczynkowych. Pasują do rozmaitych pomieszczeń i z powodzeniem zastąpić mogą tradycyjne taborety. Wykonane z miękkich tkanin dopasowują się do użytkownika, umożliwiając przyjemny relaks. Są to meble uniwersalne, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Coraz częściej można je zauważyć nie tylko w czasopismach wnętrzarskich, ale też w restauracjach i kawiarnianych ogródkach, na tarasach domów prywatnych, na balkonach oraz w mieszkaniach – czyli w miejscach, które kojarzą się z komfortem, wygodą i odpoczynkiem. Występują w różnych kolorach, formach i fakturach. Szeroka paleta odcieni i deseni sprawi, że bez problemu dadzą się dopasować do większości stylów.

Pufy – domowe, balkonowe, ogrodowe i reklamowe

Do pokoi dziecięcych polecamy duże pufy worki, które będą idealne zarówno do siedzenia, jak i leżenia. Lekkie fotele i worki sako z łatwością można przenieść w dowolne miejsce. Dzięki szerokiej ofercie wzorów, pufy można dopasować nie tylko do pokoju dziecka, ale też do jego upodobań.

Duże pufy sako są chętnie wybierane przez młodzież i dorosłych. Jeśli zależy Ci na większej stabilności, oferujemy modele z podwyższoną podstawą, która amortyzuje nierówności podłoża ułatwiając użytkowanie zarówno w mieszkaniu, jak i na tarasie, jak np. ogrodowa pufa Pona. Tego rodzaju rozwiązania rekomendujemy w przypadku produkcji puf i hamaków reklamowych, balkonowych, tarasowych i ogrodowych.

Tkaniny, z których wykonujemy produkty, cechują się dużą wytrzymałością, odpornością na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, deszcz, mróz i promienie UV, co dobrze widać na przykładzie produkowanych przez nas hamaków ogrodowych oraz hamaków reklamowych. Dostępny w naszym sklepie asortyment łatwo utrzymać w czystości. Produkty posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne w użytkowaniu, dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się worki, fotele i pufy dla dzieci, do których nabyć można odpowiednie stoliki, poduszki i inne akcesoria.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, a jeśli komuś marzy się produkt szyty na miarę jego potrzeb – jesteśmy w stanie temu sprostać. Szyjemy również na indywidualne zamówienie. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wysoką, polską jakość w przystępnej cenie!

 

279.00
379.00

DOM

Spandi

345.00
459.00
269.00
385.00
360.00

DOM

Toro

295.00
299.00
error: Content is protected !!