Showing 1–12 of 20 results

Hamaki stacjonarne i przenośne

Słoneczne dni i coraz wyższe temperatury sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Dysponując wolnym czasem, przestronnym balkonem, ogrodem lub tarasem, możemy zaopatrzyć się w hamak, który poza walorami funkcjonalnymi może estetycznie ubogacić przestrzeń.

W ofercie naszego sklepu[ znajdziesz tanie hamaki ogrodowe, hamaki turystyczne i domowe. W zależności od Twoich potrzeb i wymagań możesz wybrać modele jedno lub dwuosobowe. Dzięki umocowanym na bokach dodatkowym pętelkom możesz hamak spiąć, co zwiększy bezpieczeństwo jego użytkowania.

Jako producent oferujemy hamaki w atrakcyjnej cenie. Przystępna cena jest u nas połączona z wysoką jakością wykonania, wytrzymałymi tkaninami, solidnością oraz oryginalnym designem. Nasze nowoczesne hamaki wyposażone są w proste i funkcjonalne rozwiązania ułatwiające m.in. ich czyszczenie oraz pielęgnację, łatwo je zdemontować, a złożone zajmują niewiele miejsca – stąd ich rosnąca popularność. U nas kupisz turystyczne hamaki bawełniane, modele materiałowe podwieszane oraz tanie hamaki domowe na taras. Do kompletu możesz dokupić idealnie dopasowane poduszki i inne akcesoria oraz stelaże hamakowe, pozwalające na większą swobodę rozłożenia hamaka – niezależnie od zabudowy i zadrzewienia. Warto więc kupować z rozmysłem, biorąc pod uwagę miejsce przeznaczenia. Miejsca zabudowane i zadaszone dają inne możliwości mocowania hamaka niż wolna przestrzeń. Najprostsze w obsłudze są hamaki turystyczne, zajmują najmniej miejsca i pozwalają się łatwo transportować, składać i demontować. Jeśli jednak pragniesz, by hamak dodatkowo pełnił funkcję aranżacyjną – zapraszamy do nas.

Brak w magazynie
209.00
Brak w magazynie

Hamak AURA XL

Aura XL (pasy)

290.00
Promocja!
Original price was: 195.00zł.Current price is: 153.00zł.
209.00
Brak w magazynie

Hamak AURA XL

Aura XL (ecry)

260.00

Hamak AURA XL

Aura XL (zieleony)

290.00
Promocja!
Original price was: 209.00zł.Current price is: 159.00zł.
Brak w magazynie

Hamak SOFIA XL

Sofia XL /szary/

479.00
Brak w magazynie

Hamak SOFIA XL

Sofia XL /pasy czerwone/

479.00
Brak w magazynie

Hamak SOFIA

Sofia /pasy czarne/

380.00
Brak w magazynie

Hamak AURA XL

Aura XL (terakota)

290.00

Hamak SOFIA XL

Sofia XL /zielony jasny/

479.00
error: Content is protected !!