Pufy. Wygodne siedzenia dla domowych wnętrz

Pufy w kształcie kuli

Pufy to jeden z najoryginalniejszych sposobów na wykończenie każdego wnętrza. Ich różnorodność kształtów, wielkości sprawia, że idealnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza salonów, pokojów dziennych, pokojów młodzieżowych czy dla młodszych dzieci. Decydując się na ten typ siedziska, zyskujemy nietuzinkowe wykończenie przestrzeni i mega wygodne meble do wypoczynku dziennego.

 

Jakie pufy są najczęściej wybierane?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, co do rodzaju puf, którymi są zainteresowani nasi klienci. W przypadku aranżacji pokojów świetnie sprawdzają się:

  • Pufy typu gruszka – w aranżacji wnętrz dziecięcych prym wiodą małe kolorowe pufy, z ruchomym wypełnieniem, które w zależności od ułożenia wypełnienia mogą być wygodnym fotelem, leżakiem pozwalającym na przyjęcie dowolnej pozycji, na którą macie ochotę. Istotną zaletą tych puf, jest zastosowanie tkanin nie tylko wytrzymałych i ciekawych kolorystycznie, ale również odpornych na wchłanianie płynów, przez co żadna rozlana ciecz, kawa, sok, wino, nie są już przyczyną rodzinnych tragedii.
  • Pufy rozmiarów xl jako główny element dekoracyjny salonu czy pokoju młodzieżowego, unikalny kształt szybko przynosi ulgę zmęczonym plecom, zapewnia pełen relaks przez idealne dopasowanie się do krzywizn kręgosłupa.
  • Komplety puf z oparciem i stolikiem utrzymanym w tym samym stylu – to propozycja dla tych, którzy szukają połączenia relaksu z funkcją praktyczną pomieszczeń. Profilowane oparcie i siedzisko gwarantuje wygodę, a boczna kieszeń dodatkowo podnosi walory użytkowe pufy
  • Pufy w kształcie kuli przyjmującej ergonomiczny kształt pod obciążeniem człowieka, przez co zapewniają jednocześnie wspaniały efekt dekoracyjny oraz pełen komfort wypoczynku.
  • Pufy o podwyższonej podstawie – idealne do salonów i pokojów dziennych – ułatwiają siadanie i wstawanie, zapewniając wygodę i komfort użytkowania w każdej pozycji

 

 

Zalety zastosowania puf w wystroju wnętrz

Nowoczesne pufy w niczym nie przypominają znanych nam z dawnych czasów otwieranych sześcianów obitych tapicerką. Oferowane przez nas pufy z powodzeniem zastąpią klasyczne fotele, przenosząc odpoczynek i relaks na nieosiągalny nigdy wcześniej poziom relaksu i wypoczynku. Dzięki nim wnętrze naszego domu nabierze charakteru, nutki nowoczesności, a my zyskamy komfortowy mebel do wypoczynku, którego wszyscy będą nam dookoła zazdrościć.

Do zalet stosowania puf w aranżacji mieszkań i domów możemy zaliczyć:

  • Niespotykaną wygodę użytkowania – nowoczesne pufy to nie tylko mebel do siedzenia, unikalny design, sposób konstrukcji i wypełnienia umożliwia przyjmowanie w nich niemal każdej pozycji ciała. Umożliwiając zarówno oglądanie telewizji, czytanie książek, jak i pracę przy komputerze.
  • Ergonomiczny kształt – brak w budowie stelaża, sprawia, że pufy są idealnym meblem wypoczynkowym dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, pracującymi fizycznie, które potrzebują głębokiego relaksu na co dzień. Unikalny kształt puf daje stabilne podparcie dla kręgosłupa, ułatwiając usunięcie wszelkich napięć, relaks i wypoczynek
  • Doskonała izolacja od podłoża – budowa i zastosowane wypełnienia chronią przed przemarznięciem również w miejscach, których podłoga nie jest osłonięta dywanem, czy też wykładziną
  • Wielofunkcyjność – różnorodność produkowanych rozmiarów umożliwia dowolne zestawienie produktów, tworząc wygodne siedziska, podnóżki, stołki w zależności od własnych potrzeb, zakup puf z otwieranym siedziskiem ułatwi utrzymanie porządku w domu
  • Stabilność i duża mobilność – unikalna budowa sprawia, że pufy są niezwykle bezpieczne, stabilne, a dzięki niewielkiej wadze łatwe w ustawieniu ich w nowym miejscu.
error: Content is protected !!